Ouderen-ontmoetingsdag op 1 september a.s.  Meld u nu aan!

Speciaal voor ouderen uit onze parochies, organiseert het pastoraal team met ondersteuning van de bezoekersgroepen uit de diverse geloofsgemeenschappen voor het derde jaar op rij een ontmoetingsmiddag.

Dit jaar vindt deze gezellige en inspirerende middag plaats op zaterdag 1 september a.s. van 13.30-17.30 uur in Zalencentrum Wieleman (Dorpstraat 11 te Westervoort). Het programma van deze middag is vooral gericht op onderlinge ontmoeting. Als bijzondere gastspreker mogen we de commissaris van de Koning van Gelderland, de heer Clemens Cornielje, begroeten.

Deelname aan deze middag is gratis. U kunt zich hiervoor aanmelden tot uiterlijk 15 juli a.s.
Vanwege de ruimte kunnen er maximaal 200 deelnemers zich aanmelden.

Aanmeldformulier Ouderen Ontmoetingsdag 2018

Ouderen ontmoetingsdag 2018 uitnodigingsbrief